Home Війна Відпрацювання контрдиверсійних заходів під час тренування Сил безпеки та оборони на північному...

Відпрацювання контрдиверсійних заходів під час тренування Сил безпеки та оборони на північному напрямку країни

317
0

У Північній операційній зоні проведено тренування різних складових Сил безпеки та оборони. Зокрема у навчаннях брали участь підрозділи Служби безпеки та Національної гвардії України, які здійснювали контрдиверсійні заходи у населених пунктах. На відокремленій ділянці свій вишкіл також показали підрозділи Держприкордонслужби та Сил тероборони ЗС України.

За замислом навчання було передбачено протидію диверсійно-розвідувальній групі. Зокрема відбувалося захоплення позицій, відновлення втраченого положення та зачистка тих окопів, які були зайняті противником, – зазначив командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як повідомив командувач, у ході тренування застосовувалися ударні та розвідувальні БПЛА, а також FPV-дрони. Маневрами керували командири бригад та батальйонів з єдиного пункту управління.

Зауважу, що всі дії військовослужбовців виявились дуже професійними, адже захисники вже пройшли горнила війни на Східному та Південному напрямках, отримавши чималий бойовий досвід. Тож вони його повністю продемонстрували під час цих навчань, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Слід зазначити, що у Північній операційній зоні заходи підтримання навченості проводяться на постійній основі. Цим процесом керують досвідчені генерали, командири бригад, батальйонів, рот та взводів. Кожен з них є справжнім лідером, який має авторитет серед особового складу, який повинен завжди навчати й підтримувати підлеглих у готовності до дій

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here