Home Війна Мирний протест у Житомирі: українці вимагають повернення полонених

Мирний протест у Житомирі: українці вимагають повернення полонених

317


“Полон вбиває. Не замовчуйте. Поверніть наших близьких” – з таким гаслом мешканці різних міст, родичі полонених, зниклих безвісти та загиблих, а також звичайні люди вийшли на мирну акцію з плакатами, що відбулась 18 лютого у Житомирі. Багато родичів та близьких не мають жодних новин про своїх рідних.

“Основна їхня мета — привернути увагу до українських полонених, які в російському полоні. Щоб люди пам’ятали, а профільні служби та організації працювали активніше над обміном. Оскільки наші полонені піддаються тортурам, знущанням і т.д. Полонених багато, зокрема, і серед військових 95-ї бригади. Люди багато місяців не знають, що з їхніми рідними. Скільки ще чекати? Чому міжнародні організації не працюють? Навіщо вони тоді?”, – розповідає Аліна, учасниця акції.

Ми нагадуємо суспільству, що війна триває, бо люди починають забувати. Вони можуть думати, що весь “Азов” вже обміняли” – зазначає учасниця акції.

Та на останок ми хочемо зазначити, що не слід забувати про страждання родин та близьких полонених. Кожна людина, яка зникла безвісти або перебуває в полоні, – це не лише статистика, але й реальні долі, які потребують нашої уваги та допомоги. Необхідно об’єднувати зусилля, щоб забезпечити їхнє звільнення та повернення додому. Війна має припинитися, але поки вона триває, ми повинні залишатися обачними і активно допомагати тим, хто страждає від її наслідків.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here