Головна Війна На кордоні з Білорусією будують оборонні споруди. Фото

На кордоні з Білорусією будують оборонні споруди. Фото

208
0

На  півночі області  продовжують будувати оборонні споруди та планують встановити мережу інженерних споруд. На кордоні з Білорусією ведеться спостереження та моніторинг військової активності росіян.

Про це на своїй сторінці в фейсбук написав голова ВА Віталій Бунечко:

Особливо це стосується північних районів, де лінії оборони розгорнуті від ключових міст Коростенського району до самого кордону. Продовжується будівництво довгострокових оборонних споруд на танка небезпечних напрямках. Декілька таких укріплень встановлені на півночі області, відповідно до рекомендацій військових, та виходячи з досвіду бойових дій на Київщині й у межах Житомирщини. Загалом на території області планується створити мережу таких інженерних споруд”.

Наші військові вже звикли до нового ритму життя та навіть креативлять – польову кухню називають «Ресторан під обстрілом», оборонну споруду – «Криївка».

Прикордонники та військові спостерігають за ворогом та облаштовують нові інженерні укріплення. Також мінують ділянки де можуть пройти росіяни.

Наразі на кордоні цілодобово ведеться спостереження за противником, здійснюється повітряний моніторинг за допомогою безпілотників та засобів відеоспостереження, проводиться мінування ділянок, заходи з інженерного облаштування кордону, створена сучасна система опорних пунктів та вогневих позицій.” – додав голова ОВА.

Постійна робота з укріплення кордону – це водночас і укріплення наших рубежів і психологічний вплив на білоруську сторону. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here