Home Війна На війні загинув зенітник з 95-тки, який збив найбільшу кількість ворожих ракет

На війні загинув зенітник з 95-тки, який збив найбільшу кількість ворожих ракет

129
0

В боях за Україну загинув легендарний зенітник «Кельт», який збив найбільшу кількість засобів повітряного нападу. Десантник став найрезультативнішим зенітником Збройних Сил України. 16 «Орланів», 1 «Zala» та навіть бойовий вертоліт Ка-52 – усе це на рахунку повного кавалера ордена «За мужність».

Про це пише 95-та бригада:

“Ім’я воїна 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України сержанта Андрія Лінійчука на псевдо «Кельт» вже вписане у військову історію не лише України, а й Великої Британії. Адже саме він був першим, хто здійснив бойове застосування переносного зенітно-ракетного комплексу «Martlet» — модифікації «Starstreak” – йдеться в повідомленні.

Початок повномасштабного наступу росіян він зустрів під Горлівкою на позиціях ЗРК «Стріла», у розрахунку якої тоді працював.

«Андрія нам буде не вистачати. Він став нам братом. Його наполегливість і відповідальність були для нас прикладом, а почуття гумору – розрадою під час бойових виходів. Ми обов’язково помстимося за смерть Андрія», – розказав побратим загиблого воїна Олександр.

Хлопець родом з Любарщини, що на Житомирщині. Він ще зі шкільних років визначив для себе: після здобуття цивільної освіти обов’язково піде до Збройних Сил, аби захищати країну.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here