На Житомирщині «жіночий батальйон» готує страви для військових. Відео

424

Ігор Гундич та “волонтерський штаб “Українська команда” Житомирщина організували доставку продуктів харчування волонтеркам села Степанівка. Протягом цілого року ці жінки готують їжу для військових та передають її на передову для захисників та захисниць.

«Ці жінки самі збирають кошти, закуповують продукти готують іжу та передають її нашим воїнам. Вони роблять потрібну роботу. Тому підтримати їх вкрай важливо. Цього разу ми змогли доставити їм продукти харчування. – борошно, крупи, м’ясо та олію», розповів Ігор Гундич, керівник “Волонтерського штабу “Українська команда” Житомирщина.

Оксана Головач, жителька села Степанівка, виступала однією з ініціаторок приготування страв для військових на передову. Вона розповідає, що все почалося минулого року, коли 10 жінок пенсійного віку зібралися, організувалися та розпочали готувати їжу. Оксана каже, що більшість продуктів для готування були придбані за кошти пенсіонерів з села. У магазині встановили банку, куди мешканці села клали гроші у тій мірі, наскільки могли. Потім зібрані кошти жінки використовували для закупівлі продуктів та готування їжі.

«Десять жінок пенсійного віку приходять по першому дзвінку. Доречі, ті самі пенсіонери й пожертвували кошти, там у нас банка стоїть у магазині, куди можна задонатити. Люди, мабуть, трошки вже забули, що у нас війна в країні. Моя донька зараз за кордоном з дітьми, і вона нам запропонувала дотриматися температурного режиму, щоб їжа не зіпсувалася, поки доїде до хлопців та дівчат. Вона написала пост в інстаграм, і люди кинули певну суму. Із зібраних коштів вона закупила трохи цих реторт-пакетів, вакууматор та запайник. Ми використали ці пакети і вже замовили ще 1000 пакетів самі, і продовжимо з ними працювати. Краще взяти такий пакет, у якому вони зможуть розігріти порцію страви, якщо захочуть. На нулі, де немає часу на приготування їжі, такі пакети є зручними. Ми хочемо подякувати Ігорю Гундичу за вже вдруге надану допомогу у вигляді харчів, бо навіть на ці реторт-пакети йде велика сума», – розповіла волонтерка Оксана Головач.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here