Навчання з тактичної медицини для військовослужбовців ТЦК

463

У Житомирі відбулося навчання з тактичної медицини для військовослужбовців ТЦК, організоване громадською організацією “Believe Family Foundation”. Ця організація спеціалізується на підготовці бійців з тактичної медицини у різних силових підрозділах, включаючи ЗСУ, прикордонників, національну гвардію, військовослужбовців та добровольчі формування. Організація вже випустила понад 200 інструкторів, зазначив голова “Believe Family Foundation” у коментарі для Першого Житомирського. Ця ініціатива спрямована на підвищення рівня ефективності бійців у критичних ситуаціях.

“Сьогодні ви присутні на наших практичних заняттях з тактичної медицини, які проводяться завдяки успішної кооперації між ветеранами Збройних Сил України і ветеранами Збройних Сил США. На базі створеної нами громадською організацією “Believe Family Foundation” ми організували курси по підготовці медичних інструкторів тактичної медицини, за стандартами НАТО. З залученням досвідних інструкторів і наших, і за кордонних. Ми вже випустили більше 200-от інструкторів для ЗСУ, для спецпризначенців поліції, прикордонники, національна гвардія, діючі військовослужби, також добровольчі формування”, – розповів Сергій Коробцов, голова організації “Believe Family Foundation”.

Старший бойовий медик, на позивний “Джгут” приєднався до лав оборони з перших днів війни. Військовий розповів, що вони спочатку проводять тиждень теоретичних занять, а потім – тиждень практики. Ці знання не лише важливі для військових, а й для цивільних громадян, оскільки війна це постійна загроза.

“Спочатку було теоретично, ми все проходили теорією, робили це більше детально. Зараз в нас йде відпрацювання практики, все, що ми вивчили за той тиждень, зараз в умовах наближених до бойових, в повному спорядженні, надання допомоги. Я думаю, що так як бойовим медикам, так і цивільним громадянам, вони повинні це знати також. Бо в нашій країні війна йде не тільки на передку, але тут теж прилітають ракети. Якщо будуть поранені, щоб цивільні люди теж знали, що робити в цьому випадку”- каже Джгут, старший бойовий медик ТЦК.

Медичним інструктор, який проводить навчання розповідає, що програма є надзвичайно корисною і важливою. Вона забезпечує чітко сформульований алгоритм дії який можна застосувати у бойових умовах як для військових, так і для цивільних громадян.

“Програма є дуже корисною і важливою, адже дійсно по-правильному сформулювали дії і алгоритм дій. Неодноразово цей алгоритм допомагав при веденні бойових дій особисто мені. Ми саме на це працюємо, щоб розпускати кваліфікованих медиків. В червоній зоні ми надаємо одну допомогу, в жовтій зоні ми надаємо іншу допомогу. Червона зона, мабуть, є надзвичайно небезпечною, адже в будь-який момент, наприклад, можна стати 200-тим. Вчать того, як правильно працювати з постраждалим, як із психологічної точки зору, так і з фізичної точки зору. І те, як ти сам себе маєш поводити, адже завжди на першому місці особиста безпека. Як правильно підійти, як себе забезпечити”- розповідає Хімік, медичний інструктор.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here