Головна Війна Не хотіли покидати Україну: на Житомирщині знайшли двох громадян росії

Не хотіли покидати Україну: на Житомирщині знайшли двох громадян росії

623
0

На Звягельщині поліціянти виявили чоловіка та жінку, які незаконно проживали в одному із сіл. Вони обоє громадяни росії. Покидати українську землю самостійно росіяни не хотіли, аж поки суд їх не змусив виїхати.

Про це пише поліція області:

УНП виявили на Звягельщині  двох громадян рф, які проживали в Україні незаконно. Так, в одному з сіл району мешкав 59-річний чоловік, який народився у цьому населеному пункті. Утім, він отримав громадянство іншої країни та законних підстав для перебування на території України не мав. Разом з ним проживала й 47-річна громадянка росі”, – йдеться в повідомленні.

Їх обох притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 203. Попри попередження про необхідність повернення у країну походження, правопорушники цієї вимоги не виконали.

Тому наприкінці жовтня 2022 року поліцейські підготували подання до УДМС України в області про примусове вигнання порушників з країни. Відтак днями спільно з працівниками правоохоронних органів росіян доправили до міжнародного пункту пропуску «Могилів-Подільський», звідки іноземці покинули територію України.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here