Головна Війна Окупанти за 4 дні випустили понад 130 ракет по українських містах

Окупанти за 4 дні випустили понад 130 ракет по українських містах

197
0

За минклі чотири дні з різних місць російські військові випустили 130 ракет. Найбільше ракет окупанти запустили 24 червня – 53. 

Про це повідомляє Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний. 

«Противник демонструє неабияку зухвалість у нанесенні ракетних ударів по території нашої держави. Так, 4 дні тому ним із різних платформ базування було випущено 53 крилатих ракети, 3 дні тому – 26 ракет, 2 дні тому – майже 40, за минулу добу – 12. На превеликий жаль, прицільний ракетний обстріл торговельного центру у Кременчуці забрав життя і призвів до травмування мирних мешканців» – написав Залужний. 

Найбільш інтенсивніші бої ведуться на півночі Харківської області та Луганської області. У цих районах ворог наніс 270 артилерійських ударів. Росія не зважає на місцевих, які фактично живуть у повітряних тривогах.

«Сьогодні район активних бойових дій починається на півночі Харківської області і закінчується на лівому березі Дніпра в районі населеного пункту Василівка. Найбільш інтенсивні бойові дії ведуться на півночі Луганської та Харківської областей. У цьому районі тільки за минулу добу противник здійснив 270 артилерійських нальотів, застосувавши 45 тисяч боєприпасів, наніс 2 ракетних та 32 авіаційних удари. Ситуація дуже складна, але контрольована», – акцентував Головнокомандувач Збройних Сил України.

Зараз Україна переживає одну із найстрашніших війн світу, адже ворог не зважає навіть на мирних людей. Вони для росіян «військові об’єкти». 

«На нашій землі триває запекла боротьба, масштабів якої світ не бачив із часів Другої світової. Ми не маємо права перекласти цю війну на наших дітей. Ворога потрібно знищити тут і зараз, інакше він не зупиниться. І ми це можемо зробити. Наші люди готові ціною власних життів захистити свою державу і своїх дітей, але нам потрібно більше зброї і боєприпасів», – каже Залужний. 

Нагадаємо, що нещодавно ворог запустив по об‘єктах навколо Житомира 24 ракети за дві години.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here