Головна Війна Гостомель відбили, а Чорнобильська АЕС окупована

Гостомель відбили, а Чорнобильська АЕС окупована

3233
0

Оновлено о 22:30 год:

Збройні сили України відбили у російських загарбників позиції у міжнародному аеропорту ДП “Антонов” у Гостомелі, що знаходиться менш ніж у 10 км від Києва.

Про це повідомив радник голови Офісу президента Олексій Арестович:

“Гостомель відбито ЗСУ. Десант знищено”.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти захопили контроль над аеропортом у Гостомелі, а також Чорнобильську АЕС.

Про це повідомив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк:

“Після жорстокого бою наш контроль над чорнобильським майданчиком втрачено. Стан об’єктів колишньої ЧАЕС, конфайнменту та сховища ядерних відходів невідомий”.

В Офісі президента вважають, що це “одна з найсерйозніших загроз Європі сьогодні”, оскільки російські війська можуть готувати провокації на ЧАЕС, або “скористаються пошкодженнями, отриманими об’єктами під час атаки, щоб звинуватити в цьому Україну, або самі пошкодять ці безумовно найнебезпечніші об’єкти”.

Цензор.НЕТ цитує Chariton Starsky, прес-офіцер Бригади швидкого реагування Нацгвардії про Гостомель: 

«Нелегкий день. У Гостомелі на цю мить перебуває до одного батальйону адічалих (прилетіла штурмова авіація, також 34 гелікоптери, з них ми точно збили три, за іншими даними п’ять). Ми забрали прапор і відійшли з мінімальними втратами, коли закінчились ПЗРК і БК для З/У. Наша арта і винищувачі відутюжили базу і взльотку, працювали по рос десанту. Протидіяти “сушкам” і “алігаторам” стрілковухою було не реально. 

На цю мить ударна міць бригади стримує ворога в іншому місці, тому по вертольотах відпрацювали мінімальними силами. Переважно лютували звичайні українські строковики з батальйону забезпечення. Недаремно підготували їх у кращих традиціях Гостомеля. 

За моїми підрахунками в ході бою знищили більше взводу росіян. Гвардійці справжні воїни, всі люто сьогодні повоювали і битимуться до перемоги  без зволікань. Гостомель обов’язково відвоюємо!».

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here