Home Війна Олексій Шекета: «Бригади “Житомиробленерго” працювали навіть під обстрілами, але ми оперативно відновлювали...

Олексій Шекета: «Бригади “Житомиробленерго” працювали навіть під обстрілами, але ми оперативно відновлювали мережі»

732

З початку масштабної війни на всій території України енергетична галузь також зазнала втрат. АТ «Житомиробленерго» є підприємством критичної інфраструктури. Голова правління АТ «Житомиробленерго» Олексій Шекета розповів, як Житомирщина долала і продовжує долати наслідки нападу росіян та їхніх союзників на наш регіон. 

“Житомиробленерго” займається експлуатацією мереж всіх типів, підстанцій, ліній високої напруги. Були пошкоджені усі типи обладнання не лише від авіаударів, а й від обстрілів (мова про північ регіону). У Житомирі були здебільшого пошкоджені кабельні мережі. Завдяки оперативному реагуванню споживачі не відчули тривалої відсутності електроенергії”, – каже Олексій Шекета. 

Особливо відчутні проблеми із постачанням електроенергії були на півночі Житомирської області. Окремі бригади підприємства потрапили під обстріли. За словами Олексія Михайловича, де дозволяє мінна обстановка, відновлена електроенергія. 

“Відповідно до розмінування одразу оглядаємо і усуваємо ушкодження і в теперішній час”, – наголосив керівник підприємства. 

Разом з тим в АТ «Житомиробленерго» закликають споживачів вчасно розраховуватися за спожиту електроенергію. 

“Наша компанія займається саме розподілом електроенергії. Ми з розумінням ставимося, що у час війни не у повному обсязі розраховуються за стратегічний енергоносій. Відключень не проводимо, але закликаємо споживачів бути відповідальними. Не забуваймо, що ми захищаємо й енергетичний фронт”, – зауважив Олексій Шекета. 

Пресслужба АТ «Житомиробленерго»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here