Home Війна Орки заживо зрізають шкіру, катуючи українських військових

Орки заживо зрізають шкіру, катуючи українських військових

2053

Російські окупанти знущаються з українських військових – ламають кісти, перебивають ноги, заживо знімають шкіру. Деякі їхні матері підтримують ці тортури. Орки катують і мирних жителів.  

СБУ перехопило розмову російського окупанта Костянтина Соловйова (зараз знаходиться в Харківській області) зі своєю матір’ю. Він розкриває подробиці тортур, до яких вдаються російські військові щодо українських полонених.

Рашист розповідає про страшні знущання та вбивства, які здійснюють співробітники ФСБ та російські військові. Окупант з радістю переймає «досвід» та мріє перенести його на власного батька.

Ми ходимо картоплю забираємо у селян”, – каже окупант. 

Вам продають чи так дають?”, – запитує його мати. 

Так дають. Прийшли та набрали. Культурно розриваємося. У мене на очах і я сам у цьому участь брав. Бачив, як ФСБ допитували полонених. Знаєш, що таке розочка? На тілі чоловіків можна зробити 21 розу. Це 20 пальців і один член. Ти ж бачила, яка роза коли розпускається? І так шкіра зрізається з м’ясом. А потім всі пальці. Теж саме роблять і там. Це називається 21 роза на тілі чоловіка. Потім знаєш, які ще я питки бачив?”. 

Жертвами катів стають як українські військові, так і мирні жителі. Загарбник згадує героїчну поведінку українців, які навіть під найжахливішими тортурами не скоряються перед загарбниками.

Мати схвально реагує на розповіді сина та стверджує, що «українці не люди» і що вона сама б «кайфонула» в подібній ситуації.

“Ну ми полонених захоплювали й приводили. Поки чекали керівника камер, то били їх, ламали ноги, щоб не тікали. Ми якось піймали мирного чоловіка, завели в камеру допитів, забрали у нього телефон, а там фото всіх наших позицій. Цього чоловіка, забили палками гумовими до смерті. Куча розривів всередині у нього було.

Ще один метод питок: трубу в ж*пу  вставляють і туди колючу провалку засовають. І потім виймають трубу, а проволка залишається так”. 

Я тобі теж кажу, що себе теж стримую. Якби я туди попала, то теж кайфувала від всього. Ми ж з тобою однакові”, – каже мати окупанти.

Це перехоплення є черговим підтвердженням політики геноциду щодо українців, яку окупанти впроваджують на захоплених територіях. Воєнні злочини масово чиняться як щодо військових, так і щодо цивільного населення.

Масові вбивства, тортури та знущання стали нормою для окупантів. При цьому, до «професіоналів» з ФСБ охоче долучаються військовослужбовці армії РФ.

Соловйов Костянтин Дмитрович (рос. Соловьев Константин Дмитриевич) 

Тел. +79969592243, 11-й армійський корпус, 3-тя рота, 3-й взвод, кулеметник

15.03.2002 року народження, адреса реєстрації: Калінінградська область, м. Совєтск, вул. Лісна, буд. 6А, кв.01

Зареєстрований в соціальних мережах:

«Одноклассники» (ok.ru/profile/539848314147ok.ru/profile/551630852641), «Вконтакте» (https://vk.com/batikakostia).

СОЛОВЙОВА (Головашкіна) Тетяна Олексіївна (рос. Соловьева Татьяна Алексеевна) 

Тел. +79118522733, 19.11.1981 року народження, Калінінградська обл., м. Совєтск, вул. Лісна, 6А, кв.1

Зареєстрована в соціальній мережі «Одноклассники» (ok.ru/profile/529163184549)

СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here