Home Війна Під Бахмутом, рятуючи поранених, загинув фотограф із Житомира

Під Бахмутом, рятуючи поранених, загинув фотограф із Житомира

213
0

Під Бахмутом на фронті загинув фотограф-натураліст Денис Кривий, намагаючись урятувати поранених побратимів.  Денис пішов служити у Сили спеціальних операцій навесні 2022 року. Загиблий брав участь у багатьох фотовиставках України. У воїна залишилися двоє маленьких доньок та дружина.

Світлини Дениса публікувалися в National Geographic, він тримав блакитну стрічку FIAP. Денис Кривий займався пейзажним та репортажним фото, опанував анімалістику, аерофотографією. Зараз його кадри прикрашають путівники національного природного парку “Бузький Гард”.

Про загибель Дениса повідомила його дружина Галина Волгіна: 

Сьогодні (15 травня. – Ред.) я дізналась про втрату найкращої і найважливішої для себе людини. Мого чоловіка. Мого друга. Мого Сонця. Найкращого батька двох маленьких дівчат. Дєні більше нема. Він загинув у Бахмуті. Намагаючись врятувати поранених побратимів. Герой і захисник. Він завжди робив все і навіть більше, а вважав що все одно недостатньо. Він добровільно обрав свій шлях і з честю пройшов його. Пам‘ятаймо його!” 

Загиблий, брав участь у фотовиставках у Києві, Івано-Франківську, Ужгороді, Житомирі, Рівному, Первомайську, Косові. Окремі роботи Дениса зберігаються в приватних колекціях у країнах Європи, Північної Америки та Азії. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here