Підтримка на фронт: житомирянки шиють речі для військових. ВІДЕО

235

Представниці благодійної організації “Турбота про літніх в Україні” з Житомира шиють необхідні речі для захисників на фронті. Вони враховують сезони та потреби військових. Влітку особлива увага приділяється майкам та футболкам, щоб забезпечити комфорт у спекотну пору року. А взимку зосереджуються на теплих флісових речах, які допоможуть зберегти військових від холоду. Крім того, житомирянки шиють шапки, рукавиці та інші засоби захисту.

«З 2014 року, коли почалася війна, ми почали допомагати нашим хлопцям в АТО і в ООС. І коли почалася повномасштабна війна у 2022 році, знову почали шити. На госпіталь тут, в тилу, постільну білизну. Хлопцям – балаклави, спецовочні рукавиці, камуфляжні перчатки, чоловічу білизну, подушечки. І зараз літо, хлопці дуже потребують майок, футболок, бандан літніх, з бавовняної тканини. Нам телефонують, одні дають телефон іншим, і так з нами зв’язуються. Ще ми робимо хлопцям подушечки. Вони маленькі і поміщаються в рюкзак під бушлатом взимку. Зазвичай беремо веселу тканину, щоб хлопці морально відпочивали», – розповіла в коментарі Першому житомирському Таїса, керівник відділення благодійної організації у Житомирі.

Жінка розповідає, що більшість коштів на придбання тканин та ниток надходить від літніх людей, які приходять в організацію. Якщо оцінювати загалом, рівень допомоги порівняно з 2022 роком зменшився, додає жінка. Таїса припускає, що це може бути зв’язано з тим, що люди вже звикли до постійного стану війни.

«Стосовно допомоги, люди стали зараз більш байдужими. От, наприклад, коли їх запитують, як ви допомагаєте ЗСУ, люди кажуть: “Ми в них віримо”. Але і ми віримо в них, але попри це робимо все від нас можливе. Тому я завжди прошу: “Давайте всі разом допомагати, лише тоді буде перемога”», – зазначила волонтерка.

Жінка наголошує, що незалежно від віддаленості бойових дій, моральна та матеріальна підтримка військових залишається надзвичайно важливою. Вона закликає людей не забувати, що захисники на фронті віддають своє здоров’я та життя заради безпеки нашої країни. Тому, незалежно від відстані, важливо продовжувати допомагати та проявляти підтримку тим, хто захищає нас від загроз.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here