Home Війна Побував у найгарячіших точках фронту: десантник з 95-тку про службу

Побував у найгарячіших точках фронту: десантник з 95-тку про службу

197

Молодший сержант Олег з Малина. Десантник вже побував у найгарячіших точках фронту. Військовий проходив службу на Донеччині, Харківщині та Херсонщині.

Про це пише пресслужба 95-ї бригади
Молодший сержант Олег на псевдо «Арафат» з Малина, що на Житомирщині, раніше працював на виробництві у рідному місті. Та після переїзду до обласного центру ухвалив кардинальне рішення пов’язати своє життя із захистом Батьківщини. Від часу підписання контракту із 95-ю окремою десантно-штурмовою бригадою 2019-го року «Арафат» пройшов усі щаблі військової служби — від номера обслуги, старшого навідника, командира міномета до головного сержанта артилерійської батареї 13-го окремого десантно-штурмового батальйону імені Героя України полковника Тараса Сенюка“, – йдеться в повідомленні.

Повномасштабний наступ росіян не став несподіванкою для Олега та його підрозділу. 24 лютого 2022 року мінометний розрахунок «Арафата» вже засипав мінами наступи противника під Горлівкою.

На початку березня минулого року цей підрозділ також опинився під Ізюмом, стримуючи просування противника в напрямку Слов’янська. Батарея десантників працювала під Великою Комишувахою, Довгеньким, Дібрівним, Курульками, Пашковим і, разом з іншими українськими підрозділами, зупинила ворога на лінії Краснопілля-Долина, не давши таким чином росіянам оточити Слов’янськ та вийти до адмінмеж Донецької області в напрямку Дніпра“, – додають у пресслужбі.

Як і усі ми, Олег мріє про українську Перемогу, та планує після неї повернутися до родини, морально відпочити і заповзятися відбудовувати повоєнну країну.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here