Помічники ветерана на 100 родин: у Житомирській області стартує пілотна програма

130
0

Житомирська область стала однією з чьотирьох пілотних у впровадженні програми помічника ветерана. Ця програма стала однією з головних пріорітетів сучасної ветеранської політики.

В чому суть ідеї? Ветерани тепер матимуть підтримку від підготовлених людей на місцях, які називаються помічниками ветерана. Вони будуть знати всі деталі ветеранської політики та допомагати захисникам та захисницям отримати доступ до різних сервісів та послуг. 

Такі помічники проходять спеціальне навчання в центрах ветеранського розвитку, що створені на рівні областей, в університетах. Це навчання здійснюється за спеціальною програмою.

Про це розповіла Міністерка у справах ветеранів України 4 жовтня в Житомирі.

Ця програма є важливим кроком у покращенні життя наших ветеранів та підтримці тих, хто захищав нашу країну, – каже урядовиця Юлія Лапутіна.

“Що ми, як держава, хочемо зробити? Ми хочемо виставити стандарт надання послуг, сформувати реєстри надавачів послуг будь-якої форми власності – чи то громадське об’єднання, чи приватне, чи комунальні заклади, чи державні. І вже відповідно до стандартизації, якщо відповідаєш критеріям, можна отримати фінансування, грантову підтримку, будь-що. Наша задача як держави – контролювати ефективність. Наприклад, ГО не контролює ефективність надання послуг. Ми, як держава, провели низку досліджень щодо потреб ветеранів, і вони дещо змінилися відповідно до тих потреб, які були до повномасштабного вторгнення. І держава має гнучко керувати цим процесом. Дуже важливий елемент – це комунікація. Тому кваліфікаційні вимоги до посади помічника ветерана, яку ми вводимо в першу чергу, – це гарні комунікаційні навички та навички психологічного супроводу”, – зазначила Юлія Лапутіна.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here