Головна Війна Пункт незламності: у Житомирі та області розгортають місця, де можна зарядити телефони...

Пункт незламності: у Житомирі та області розгортають місця, де можна зарядити телефони та погрітися

470
0

У Житомирі з’явилися більше 20 пунктів, де у разі відключення світла може безплатно прийти зігрітися або підзарядити гаджет. Найбільше розгорнули пунктів у центрі та на Богунії. Також такі пункти вже розмістили у Новоград-Волинську та Коростені. Сьогодні, 23 листопада, на інтерактивній мапі Пунктів незламності з’явився Житомир. Загалом по всій України вже розгорнули понад 4 тисячі таких центрів.

Про це пише Новоград-Волинська міська рада:

“У критичних ситуаціях – коли електроенергія зникне більш ніж на добу – тут можна буде закип’ятити воду, переповити дитину, зігрітися.” – йдеться в повідомленні.

Також кімната для обігріву та з доступом для інтернету вже запрацювала у Коростені.

У разі погіршення погодних умов , погіршення енергопостачання , теплопостачання , водопостачання , малозабезпечені городяни кризові сім‘ї , ВПО , пенсіонери отримають допомогу“, – пише Коростенська міська рада.

Коростенці у разі вимкнення світла зможуть:

1.зарядити телефони.

2. Зігрітися

3.Зробити чай

4. Отримати юридичну допомогу

5.доступ до інтернету.

6 Доступні ліки.

У Коростені центр працює в центрі міста на вул. Шевченка, 8.

Загалом у Житомирі мали розгорнути 21 пункт обігріву. Для того, аби було зручно знайти Пункт незламності у вашому населеному пункті, на сайті nezlamnist.gov.ua створено інтерактивну мапу, яка постійно оновлюється. Також на інтерактивній мапі, окрім ПН, міститься інформація про найближчі АЗС, відділення ДСНС, аптеки і магазини, які працюватимуть на генераторах. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here