Home Війна Путін заявив, що розмістить ядерну зброю в Білорусі

Путін заявив, що розмістить ядерну зброю в Білорусі

293

На території Білорусі домовилися розмістити ядерну зброю Москва і Мінськ. 1 липня планують закінчити будівництво сховища. 

Про це заявив президент РФ Путін в інтерв’ю журналісту Павлу Зарубіну на телеканалі “Россия 24”.

Він зазначив, що причиною для такого кроку стала заява Великої Британії про постачання Україні боєприпасів зі збідненим ураном:

“Що стосується наших переговорів з Олександром Григоровичем Лукашенком, приводом послужила заява заступника міністра оборони Великої Британії, що вони збираються постачати в Україну заряди зі збідненим ураном, це так чи інакше пов’язано з ядерними технологіями.

Навіть поза контекстом цих подій, цієї заяви Олександр Григорович Лукашенко давно ставить питання про те, щоб розмістити на території Білорусі російську тактичну ядерну зброю”.

За словами Путіна, носієм може бути комплекс “Іскандер”:

“Ми вже передали в Білорусь наш відомий, дуже ефективний комплекс “Іскандер”, він теж може бути носієм. З 3 квітня приступаємо до навчання екіпажу і 1 липня закінчуємо будівництво спеціального сховища для тактичної ядерної зброї на території Білорусі”

Путін заявив, що Росії є чим відповісти на снаряди зі збідненим ураном. 

“Повинен сказати, що Росії, звичайно, є чим відповісти. У нас, без перебільшення, сотні тисяч, саме сотні тисяч, таких снарядів. Ми їх поки що не застосовуємо”, – сказав президент країни-агресора.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here