Home Війна Путінський орк розповів дружині, як тікають із України, – СБУ перехопила розмову

Путінський орк розповів дружині, як тікають із України, – СБУ перехопила розмову

607

Російським окупантам обіцяли, що вже 25 березня вони будуть вдома. Але сьогодні їхня єдина надія на порятунок – потрапити під потенційну ротацію. Деякі руські воякі вже втрачають здоровий глузд. 

Перехоплену розмову опублікувала 25 березня СБУ.

«Чесно, сьогодні вже їхали, сподівалися, що нас вивозять, але чогось заїхали в бендерсело стоїмо тут. Ми зайшли назад 100 км. До Крима  залишилося70 кілометрів», – говорить окупант дружині.

«Ви будете в Криму? Чи вас назад відправлять?», – запитує дружина в окупанта. 

«Вони  нас можуть перегрупувати і назад відправити. Хоча групувати вже нема кого. Тут тільки прокидаєшся і молишся про те, щоб не вбили. Ти не можеш не виконувати наказ, інакше кримінальна справа», – відповідає загарбник.

Путінський вояка зізнається, що загарбники просто тікають під постійним вогнем наших захисників. Окупанти навіть нещодавно залишили своїх командирів, потім шукали їх, але ті «скоріш за все, потрапили у полон чи загинули».

І тут же розказує про прапорщика, в якого «поїхав дах», тож у нього довелося забрати зброю. Тому дезертирство – звичайна річ. Частина окупантів уже втекли у Крим. «Зате живі», – відповідає дружина.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here