Home Війна Росіяни в Бучі систематично ґвалтували 25 дівчат, 9 із них вагітні

Росіяни в Бучі систематично ґвалтували 25 дівчат, 9 із них вагітні

1787

Масові випадки ґвалтувань українських дівчат російськими військовими були в Бучі. Окупанти систематично ґвалтували 25 українок віком від 14 до 24 років. Дев’ять дівчат вагітні.

Про це повідомила омбудсменка Людмила Денісова коментарі ВВС.

Дівчат ґвалтували в підвалі та на вулиці на очах у близьких.

“Близько 25 дівчат і жінок віком від 14 до 24 років були систематично зґвалтовані під час окупації в підвалі одного будинку в Бучі. Дев’ять із них вагітні. Російські солдати сказали їм, що вони будуть ґвалтувати їх настільки, що вони не захочуть сексуальних контактів ні з одним чоловіком, щоб завадити їм мати українських дітей”, – сказала Денісова.

Омбудсменка розповіла про дзвінок 25-річної жінки, яка повідомила, що її 16-річну сестру зґвалтували на вулиці прямо на її очах.

“Вона сказала, що вони кричали: “Це станеться з кожною нацистською повією”, коли ґвалтували її сестру”, – сказала Денісова.

Наразі неможливо встановити кількість таких випадків, бо не всі жертви готові розповісти, що з ними сталося.

“Зґвалтування – це знаряддя війни. Хоча ми ще не знаємо повної міри його використання в Україні, вже ясно, що він був частиною російського арсеналу… Жінок ґвалтували на очах їхніх дітей, дівчат на очах у їхніх родин, як свідомий акт підкорення. Зґвалтування є військовим злочином”, – написала посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс у Twitter.

Російські окупанти ґвалтують і жінок старшого віку. Про принаймні один такий випадок повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

На брифінгу 7 квітня він сказав, що у Херсонській області військові Росії зґвалтували 78-річну бабусю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here