Головна Війна США і ЄС обговорюють з Україною можливість проведення переговорів з Росією

США і ЄС обговорюють з Україною можливість проведення переговорів з Росією

777
0

Посадовці США та ЄС почали обговорювати з Україною можливість проведення мирних переговорів з Росією. Зокрема, йшлося про те, що  Україна, ймовірно, матиме час до кінця року або трохи більше, перш ніж розпочнуться більш термінові дискусії про мирні переговори. 

Про це інформує УП з посиланням на NBC News , яке в свою чергу посилається на неназваних нинішніх і колишніх американських високопосадовців.

За даними телеканалу, під час обговорень ішлося про те, від чого Україні, можливо, доведеться відмовитися, щоб досягти домовленостей.

Одне з таких обговорень відбулось минулого місяця  під час «Рамштайну».

ЗМІ зазначає, що ці дискусії є відображенням ситуації на фронті та політичної ситуації у Європі та США.

Обговорення почалися на тлі занепокоєння американських і європейських посадовців тим, що війна зайшла в глухий кут, а також можливістю продовжувати надавати допомогу Україні, заявили посадовці.

Вони кажуть, що в уряді США занепокоєні тим, наскільки менше уваги громадськості привертає війна в Україні з моменту початку конфлікту між Ізраїлем і ХАМАС. Посадовці побоюються, що така зміна може ускладнити отримання додаткової допомоги для України.

Водночас адміністрація Байдена не має жодних ознак того, що президент Росії Володимир Путін готовий до переговорів з Україною.

За їхніми словами, Путін все ще вважає, що може “перечекати Захід”, або продовжувати воювати доти, доки США та їхні союзники не втратять підтримку фінансування України, або доки боротьба за постачання Києву зброї та боєприпасів не стане надто дорогою.

Крім того, 4 листопада до Києва прибула Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. Вона має виступити в Верховній Раді.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here