Home Війна Суд призначив покарання для двох учасників терористичного батальйону «сомалі» за участь у...

Суд призначив покарання для двох учасників терористичного батальйону «сомалі» за участь у війні на боці окупантів

288


СБУ продовжує фіксувати злочини учасників терористичних організацій та збройних формувань, підпорядкованих агресору, для їхнього подальшого покарання.

Так ще двоє засуджених – командир артилерійського дивізіону та навідник механізованої роти так званого батальйону «сомалі», які брали участь у війні на боці окупантів, отримають 10 та 12 років позбавлення волі. Про це повідомляє СБУ у Житомирській області.

Один з них, колишній фермер, став командиром артилерійського дивізіону під псевдонімом “Кобзон”. Його бойовий досвід приніс йому “кар’єрний ріст” у цій банді. Інший бойовик з позивним «прапорщик Палич», колишній шахтар з Павлограда, служив як “навідник гармати” у механізованій роті “сомалі”, виконуючи накази, пов’язані із незаконним захопленням території та протистоянням українським оборонним силам на Донеччині.
Корольовський районний суд м. Житомира розглянув матеріали, зібрані спецслужбами, та визнав вину «сомалійців» за ч.1 ст.258-3 та ч.2 ст.260 Кримінального кодексу України. Обох осіб оголошено у міжнародний розшук та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Вироки суду набули чинності, а строк покарання обчислюватиметься з дати їх затримання.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here