Home Війна Сухомлин розповів про паски для бійців і можливу капітуляцію росії

Сухомлин розповів про паски для бійців і можливу капітуляцію росії

1695

Житомир відправив 8 тис. пасок для бійців на передовій – хлопців із 95, 30, 26 бригад, інших підрозділів та захисників із різних куточків України. Ці паски особливі тим, що їх випікали на кухнях дитячих садочків міста, а діти готували захисникам побажання та обереги.

Про це розповів мер Сергій Сухомлин:

«Вчора 8 тис. пасок було посвячено – це для наших хлопців на передовій. Ці паски були випечені на кухнях дитячих садочків. Так ми підтримуємо напередодні свята наших хлопців на сході. Це 95, 30, 26 бригади, а також інших хлопців, які захищають Україну».

Мер деталізував, що це вже другий автомобіль із пасками. Минулого тижня на передову доставили 5 тис. пасок.

Сухомлин зазначив, що зараз для бійців дуже важлива підтримка від мирного населення. Вони мають відчувати, що за них вболіває вся країна. Адже нині ведеться головний бій цієї війни, після якого, не виключає мер, росія може капітулювати:

«Щоб ми не робили тут, щоб не будували – це буде неможливим і без толку, якщо хлопці не виграють головний бій цієї війни. Від цього бою залежить у тому числі, чи буде з боку Білорусії друга спроба і загалом розвиток усієї війни. Думаю, що після цього бою росія може просто капітулювати».

Нагадаємо, 21 квітня у Свято-Михайлівському соборі освятили паски для захисників.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here