Головна Війна Сухомлин розповів про ракету біля Житомира та найважливіші дні війни

Сухомлин розповів про ракету біля Житомира та найважливіші дні війни

1328
0

У вечірньому відеозверненні мер Сергій Сухомлин підтвердив, що 18 квітня біля Житомира летіла ракета – з російських кораблів.

Також він розповів про те, що хлопцям із 95-тки відправили декілька авто, а 95% передач від житомирян захисники вже отримали.

Про найважливіші дні війни та «почалося» на сході – розповів Сухомлин:

«Біля Житомира, дійсно, пролітала одна з ракет, випущених із російських кораблів. Але полетіла трошки далі.

Вчора і сьогодні віддавали машини, які привезли з Великобританії. Деякі з них поїхали на ДШВ. Одна з броньованих пікапчиків поїхала в нашу 95-тку на схід для перевезення наших поранених хлопців. Ще один маленький бучик завтра виїжджає до 95 бригади.

Збираємо все, що потрібно передати на 95-тку, 30-тку, інші підрозділи на сході. У п’ятницю наступна велика машина від’їжджає з Житомира. Сьогодні мав зв’язок із представниками складу, куди ми довозили: 95% передач уже передано.

Давайте всі разом помолимося і підтримаємо наших хлопців на сході. Там, судячи з усього, вже почалося. Дійсно, це найважливіші дні в історії цієї війни».

Також мер повідомив, шо до Європи з концертами поїхали діти-вихованці шкоди «Сонечко». Вони будуть збирати кошти на потреби ЗСУ. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here