Home Війна Сухомлин розповів про ситуацію в 138 батальйоні: сьогодні їде до військових

Сухомлин розповів про ситуацію в 138 батальйоні: сьогодні їде до військових

271

Мер Житомира Сергій Сухомлин закликав вирішувати всі питання щодо військових непублічно. Він зазначив, що проблеми є і буде їх вирішувати. 

За словами мера, він зустрічався з матерями та дружинами військових.

20 липня Сухомлин їде безпосередньо до 138 батальйону, щодо якого хвилювалися житомиряни, аби вирішити всі проблеми на місці.

Про це у відеозверненні повідомив Сергій Сухомлин:

«З приводу нашого 138 батальйону, хлопці якого героїчно захищають Купʼянський напрямок, – це справжні герої, це 90% житомирян, які в перший день війни пішли добровільно. Є проблеми, так, ми розбиралися, я зустрічався з матерями, з дружинами наших хлопців. Є проблеми, їх потрібно вирішувати.

Сьогодні я виїжджаю саме в цей батальйон, щоб на місці подивитися, поспілкуватися і вирішити те, що можна вирішити на місці чи після цього. 

За останній час ми передали їм декілька «мавіків» з нічним баченням, сьогодні ще веземо 4. Всі ці питання потрібно вирішувати в закритому режимі. Бо на всі ці обговорення в мережах постійно підключаються боти, російські спецслужби так само працюють. Головне – вони знають, який підрозділ і в якій ситуації. Цим самим ми наражаємо хлопців ще на більшу небезпеку.

Якщо ж питання, давайте разом вирішувати, але не в он-лайні. Онлайн – просто щоб попіаритися, і не більше».

Нагадаємо, на початку липня загинув командир 138-го окремого батальйону Олександр Вербило.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here