Home Війна Туреччина заявила про зустріч Зеленського і Путіна найближчими днями

Туреччина заявила про зустріч Зеленського і Путіна найближчими днями

520

Туреччина заявляє про можливу зустріч Зеленського й Путіна. Однак в Офісі президента ще не знають конкретного місця та часу переговорів.

Раніше Зеленський заявив, що чим довше тягне росія з переговорами, тим гірше для неї самої. Президент Туреччини Ердоган не раз зустрічався з агресором Путін та Зеленським, він намагається допомогти влаштувати зустріч сторін.

27 квітня міністр оборони Туреччини Хулусі Акар заявив, що зустріч між ними може бути вже найближчими днями.

Президент Ердоган неодноразово зустрічався з паном Путіним та паном Зеленським. На цих зустрічах президент намагається якнайшвидше домогтися припинення вогню і сісти за стіл переговорів. Ми сподіваємося, попри деякі труднощі, найближчими днями, можливо, вдасться зійтися двом лідерам”, – йдеться в повідомленні Туреччини.

Проте у Офісі президента України наголосили, що станом на 27 квітня час та контекст цієї можливої зустрічі ще не визначені.

“З одного боку, спостерігаємо певну інтенсифікацію бойових зіткнень на сході країни, а також спроби остаточно знищити Маріуполь. З іншого боку, продовжуються консультації на рівні робочих підгруп, які готують позиції сторін у юридичному плані. Як тільки конкретика з’явиться, про це зробимо спеціальне повідомлення», – розповів радник голови ОП Михайло Подоляк у коментарях більшості українських ЗМІ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here