Home Війна У Бердичеві судитимуть ексвійськового, викритого на антиукраїнській пропаганді

У Бердичеві судитимуть ексвійськового, викритого на антиукраїнській пропаганді

72

СБУ викрили у Бердичеві колишнього військового, який вів антиукраїнську пропаганду у забороненій російській соціальній мережі.

Чоловік виявився уродженцем Петропавлова-Камчатського (рф) та попри роки життя в Україні дотримувався проросійської ідеологічної позиції. Через свій акаунт в «однокласниках» він просував контент, який популяризує окупаційні угруповання держави-агресора.

У поширених дописах, серед іншого, фігурант вихваляв «геройські» якості «кадирівців». Натомість українських військовослужбовців називав виключно «нацистами» і «бойовиками» та радів з «успішного полювання» на них ворогом.

Під час проведених слідчих дій у помешканні чоловіка співробітники СБУ вилучили мобільний термінал із доказами розміщення ним деструктивних дописів.

Слідчі звинувачують фігуранта у поширенні матеріалів із глорифікацією представників збройних формувань російської федерації, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.436-2 Кримінального кодексу України.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here