Home Війна У Житомирі офіцеру, що побив солдата оголошено про підозру за фактом перевищення...

У Житомирі офіцеру, що побив солдата оголошено про підозру за фактом перевищення службових повноважень

179

11 березня молодший лейтенант, який перебував на посаді командира взводу побив солдата. Відео ширилося соціальними мережами, а потім ДБР почало розслідування справи. Наразі командиру офіційно оголосили про підозру прокуратура.

Про це пише Офіс генерального прокуратура: 

За процесуального керівництва Житомирської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону офіцеру повідомлено про підозру за фактом перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень”, – йдеться в повідомленні.

За даними слідства, 11 березня 2023 року молодший лейтенант, перебуваючи на посаді командира взводу роти охорони військової частини, застосував до солдата насильство, заподіявши йому легкі тілесні ушкодження. Підозрюваний був незадоволений перебуванням строковика у стані алкогольного сп’яніння та його неналежною поведінкою.

Таким чином, офіцер порушив вимоги Статутів Збройних Сил України та порядок проходження військової служби в умовах воєнного стану.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.


Крім того, стосовно командування військової частини складено адміністративний протокол за фактом недбалого ставлення до військової служби у зв’язку з несвоєчасним повідомленням прокурора та ДБР про вчинений у військовій частині злочин.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here