Home Війна У Житомирі перепоховали Героя

У Житомирі перепоховали Героя

417

У Житомирі 13 лютого прощаються із захисником Данилом Золотухіним. Герой вважався безвісти зниклим та був похований як тимчасово неопізнаний Захисник України у місті Дніпро. Він був перспективним спортсменам.

Золотухін Данил Олександрович (28.07.1998 — 27.03.2022) народився у Житомирі, закінчив ЗОШ №21. Із юних років захоплювався спортом. Займався тхеквондо, неодноразово здобував призові місця у боротьбі за Кубок України, входив у збірну України на чемпіонаті Європи.

Здобув чорний пояс, у 2014 році отримав щорічну стипендію міського голови для обдарованих та перспективних спортсменів Житомира.

Здійснив більше 35 спортивних стрибків із парашутом, був інструктором із парашутної підготовки.

Одразу після закінчення школи почав контрактну службу в одному із десантних підрозділів, дислокованих в околицях Житомира. Став курсантом факультету ДШВ Одеської військової академії, а пізніше кадровим офіцером-десантником. Продовжив службу на офіцерських посадах у бойовій частині, де і зустрів початок повномасштабної агресії рф в Україні.

Героїчно загинув 27.03.2022, відбиваючи атаки російських окупантів у Харківській області. Під час ведення важкого оборонного бою знищив ворожу броньовану машину та особовий склад противника, залишився на прикритті відступаючого підрозділу.

Ціною власного життя врятував своїх побратимів, які отримали змогу вийти із червоної зони бою на перегрупування.

Вважався безвісти зниклим, був похований як тимчасово неопізнаний Захисник України у місті Дніпро.

Після проведення експертиз та встановлення особи загиблого Захисника України, перепохований на Смолянському міському військовому цвинтарі в Житомирі.

Світла пам’ять Герою!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here