Home Війна У Житомирі порахували шкоду від російських ракет – засмічення ділянок на 63...

У Житомирі порахували шкоду від російських ракет – засмічення ділянок на 63 млн грн

191

Понад 63 млн грн становить шкода внаслідок засмічення двох земельних ділянок у Житомирі, що спричинене російськими ракетами.

Про це інформує екоінспекція Поліського округу:

“Фахівці Інспекції провели обстеження об’єктів нерухомого майна на двох земельних ділянках у межах м. Житомир з метою здійснення розрахунку шкоди, завданої навколишньому природному середовищу внаслідок російських ракетних ударів навесні минулого року. Загальний розмір завданої шкоди – понад 63 млн грн (3 633 900,00 грн і 59 514 480,00 грн відповідно)”.

Зокрема, йдеться про засмічення земельної ділянки на площі 138 м2 по вул. Чуднівській через часткове руйнування житлового будинку та засмічення земель житлової та громадської забудови площею 1 401 м2  по пр. Миру, яке відбулось внаслідок часткового руйнування будинків та споруд в результаті ворожих ракетних атак.

Загалом же площа забруднених в результаті російської військової агресії ґрунтів на території Житомирської та Рівненської областей – 80, 8 тис м2, засмічених – близько 2,9 тис м2. Загальна сума збитків за забруднення та засмічення земель – понад 456 млн грн

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here