У Житомирі запропонували альтернативу для тих, хто бажає служити – рекрутинговий центр

281

18 червня у Житомирі пройшло відкриття рекрутингового центру для усіх бажаючих вступити на військову службу. Робота цього центру покликана стати альтернативою територіальним центрам комплектування.

Ще раніше заступник міського голови Олег Смаль, який, у тому числі, займається справами ветеранів розповідав, що основним завданням рекрутингового центру буде вмотивувати та заохотити людей до проходження військової служби, а також забезпечити громадянам потрапляння саме до тієї військової структури та на ту посаду, яку він сам забажав:

“Тут будуть проводитися інформаційно-роз’яснювальні заходи для населення щодо проходження служби в Третій штурмовій. Тут ніхто не буде роздавати повістки. Тут будуть мотивувати та заохочувати людей. Самі бійці, які безпосередньо беруть чи брали участь у бойових діях будуть тут розповідати про службу у лавах цього підрозділу. Основна задумка цього рекрутингового пункту, щоб людина, яка захотіла потрапити на певну посаду, наприклад, оператора безпілотника, щоб вона на цю посаду, саме в цю бригаду і потрапила.

В день відкриття до центру вже навіть завітав перший бажаючий записатись у лави ЗСУ – Іван. Він поспілкувався із журналістами і пояснив чому добровільно виявив таку ініціативу та чому прийшов саме сюди:

“Потрібно все одно свій якийсь вклад внести в нашу перемогу. Все одно треба йти служити, а в ТЦК йти… Невідомо куди потім потрапиш. А тут прийшов, обрав собі посаду, ну і в принципі все”.

Також чоловік розповів, що обрав батальйон безпілотних систем ДШВ саме тому, що і в цивільному житті його основною професією був ремонт та обслуговування автомобільної техніки. Саме продовжити ремонтувати Іван хоче і вже перебуваючи у статусі військовослужбовця.

Розміщений рекрутинговий пункт в центрі Житомира – поблизу вул. Михайлівської.

Детальніше дивіться у нашому відеоматеріалі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here