У Житомирі жінки влаштували пікет з вимогою демобілізації військових

393
0

27 жовтня у Житомирі біля Обласної військової адміністрації на мирну акцію протесту вийшли жінки, які вимагають демобілізації військових. Основне прохання мітингувальниць – це надання права демобілізації для військовослужбовців, які пройшли 18-місячний термін служби, – передає кореспондентка Першого Житомирського.

Свій протест жінки підкріпили відповідними заявами:

Лунали гасла “Військові – не раби!” та “Ми за демобілізацію!”

“У нас мирний пікет, ми вимагаємо від влади, щоб прийняли законопроєкт, 9148 на демобілізацію після 18 місяців служби забажанням. Ми вимагаємо, щоб верховна рада дала терміни служби для підняття духу наших військових, бо вони пішли виходить добровольцями, а попали в рабство”, – розповідає Ірина, жінка добровольця.

Разом з жінками військових прийшли і їхні діти, які тримають у руках плакати з написами “Наш тато також має право бачити, як ми зростаєм”.

“Хочу, щоб просто встановили терміни служби, тому що вони не знають, скільки буде ця війна. Ми також не знаємо, скільки буде ця війна. Ми не знаємо, скільки це ще буде тривати. Але ми дуже хочемо, щоб наші чоловіки мали якісь конкретний термін служби, і тоді вже легше, і нам і їм це все переживати”, – говорить ще одна дружина військовослужбовця.

Нагадаємо, що 16 жовтня у Житомирі та 23 жовтня у Звягелі місцеві жителі пікетували свої міськради з вимогою до влади, аби ті вкладали більше коштів у армію, а не витрачали їх на розбудову доріг, тротуарів та скверів у місті.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here