Home Війна У Житомирській області викрили ВЛК – продавали фіктивні документи про непридатність до...

У Житомирській області викрили ВЛК – продавали фіктивні документи про непридатність до військової служби

331

14 серпня правоохоронці затримали адвоката з Чуднова із черговим траншем – 1500 дол. для медиків ВЛК за видачу документів про непридатність до військової служби. Першу частину – 1 тис. дол медики вже отримали.

На Житомирщині викрили голову ВЛК, працівників медичної установи та адвоката, які організували схему ухилення від військової служби та виїзду за кордон.

“Вони за винагороду готували та видавали фіктивні документи про непридатність до військової служби призовників з подальшим зняттям їх з військового обліку. Таким чином сприяли виїзду ухилянтів з України. Правоохоронці задокументували протиправні оборудки.

Попередньо, житель м. Чуднова, який займається адвокатською діяльністю, пропонував військовозобов’язаним посприяти в ухиленні від військової служби. Для цього необхідно було надати неправомірну вигоду керівнику військово-лікарської комісії та іншим медичним працівникам, причетним до оборудок. За це «ухилянтам» видавались фіктивні медичні документи про наявність захворювань задля отримання висновку про непридатність до військової служби та зняття з військового обліку військовозобов’язаних. Надалі це дозволяло безперешкодно виїхати за кордон”, – повідомили в поліції області.

Після затримання адвоката слідчі провели обшуки за місцями роботи та проживання членів групи, вилучили медичну документацію, записники, чорнові записи, флешносії, засоби зв’язку, печатки, банківські картки, понад 36 тисяч доларів США та інші докази їх протиправної діяльності.

15 серпня трьом фігурантам оголосили про підозри.  Їм загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here