Головна Війна Українці у фільтраційних таборах проходять через пекло – “клітки”, струм, побиття

Українці у фільтраційних таборах проходять через пекло – “клітки”, струм, побиття

315
0

Через тортури, побої та допити проходять українці, які не змогли виїхати з окупованих міст та потрапили до російських “фільтраційних таборів. У людей вилучають телефони, вивчають акаунти та переписки. Також українців поміщають до “кліток”, у яких не дають їжі та води, змушують ходити до туалету в куток.

Про це повідомляє BBC.

Також у фільтраційних таборах роздягають людей, перевіряють тіло на наявність татуювань та їх значення, синці на плечах та пальцях, які можуть залишитися після застосування зброї.

У разі будь-яких підозр людей допитують та б’ють із застосуванням струму, ногами.

Один чоловік розповів, що видалив з телефону всі файли, хоча потім окупанти через комп’ютер намагалися відновити. Проте він повідомив, що соцмережі почистити не встиг – у Маріуполі відключили інтернет. У нього знайшли відео в Інстаграм, де він писав: “Президент, яким ми можемо пишатися. Вирушайте додому з вашим військовим кораблем!”. Його за це побили.

В іншого українця, вчителя історії, знайшли в телефоні слово “рашист” – били, зокрема й ногами. Потім його назвали тим, хто розповсюджує проукраїнську пропаганду, запитував про “події 2014 року”, коли РФ окупувала Крим та розпочала війну на Донбасі. У нього питали, чи він згоден, що це була “громадянська війна в Україні”, потім знайшли фото книжкової обкладинки з літерою “Г” і подумали, що це про Гітлера.

Після цього вчителя перевели до в’язниці, де він нарахував у камері з чотирма двоповерховими ліжками, він нарахував 24 особи. За кілька днів його відпустили на підконтрольну Україні територію.

Ще один чоловік бачив у наметі для допитів у Безіменному людей зі зв’язаними за спиною руками, яких били.

Люди повідомляють, що солдати катують українців до непритомності – ударами та струмом. Багатьох відпускають лише якщо вони погодяться виїхати до Росії.

У фільтрації існує ще приміщення, яке називають “кліткою”. Люди там не отримували ні води, ні їжі, а до туалету ходили в кутку, у всіх на очах.

Один із колишніх в’язнів вважає, що окупанти користувалися механізмом фільтрації, “щоб показати свою абсолютну силу”.

Деякі з тих, кого послали до Росії, змогли виїхати до інших країн, а в деяких випадках повернутися до України.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here