Home Війна Українці зможуть отримати компенсації за зруйноване житло: заявки в «Дії»

Українці зможуть отримати компенсації за зруйноване житло: заявки в «Дії»

652

Через додаток «Дія» можна буде залишати заявку на компенсацію за зруйноване чи пошкоджене майно. Заявки прийматимуть через тиждень.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль:

«Кожен, хто залишився без даху над головою. Кожен, чий дім чи квартира були знищені окупантом, зможе залишити заявку на відшкодування в Дії. Ми вже створили «Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури». І як тільки війна буде завершена, ми почнемо відновлювати усе, що зруйнував ворог».

Також для тих, хто через війну залишився без документів, у Дії також з’явиться нове тимчасове цифрове посвідчення єДокумент.

«Він буде дуже гнучкий: міститиме паспортні дані, ІПН, а також за можливості фото. Його визнаватимуть органи державної влади, Нацполіція, військові на блокпостах. єДокумент автоматично буде доступний всім користувачам Дії», — зазначив Денис Шмигаль.

Нині ж уряд створює резерв продовольства. Держава здійснить викуп зерна та інших запасів в обсягах річного споживання всією країною за кошти державного бюджету. Це дозволить забезпечити країну достатньою кількістю продуктів харчування.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here