Home Війна «Українська команда» передала на фронт дрони з нічним баченням та системи Starlink

«Українська команда» передала на фронт дрони з нічним баченням та системи Starlink

121
0

Волонтери «Української команди» привезли на передову у Донецькій області дрони Mavic, частина з яких оснащена приладами нічного бачення, та системи Starlink. Про це повідомляється на Facebook-сторінці волонтерського штабу.

«Повернулись з передової. Відвідали позиції 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців та 242-го батальйону 241-ї бригади у Донецькій області. Речі які ми привезли – це Starlink та дрони Mavic, більшість з яких оснащена приладами нічного бачення», – розповів керівник «Української команди» Артур Палатний.

Він відзначив, що завдяки переданій допомозі українські бійці зможуть цілодобово виконувати бойові задачі.

«Наші бійці матимуть змогу виконувати бойові завдання і вдень, і вночі, вправно коригувати артилерію та знищувати покидьків. Я впевнений, найближчим часом всі населені пункти нашої держави будуть звільнені від ворога – так звана «друга армія світу» буде тікати. Друзі, ми обов’язково переможемо! Вже перемагаємо! Слава Україні! Смерть ворогам!» – наголосив Палатний.

Як повідомлялось, волонтерський штаб «Українська команда» вже зібрав майже 2 мільйони гривень на 100 дронів-камікадзе, на яких будуть написані побажання ворогам від тих, хто перерахував кошти.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here