Home Війна В Овручі відновлюють будинки, які постраждали від аувіударів

В Овручі відновлюють будинки, які постраждали від аувіударів

258

В Овручі окупанти пошкодили близько до 60 приватних будинків (із них 7 зруйновано), 29 багатоквартирних будинків та приміщення бюджетних установ серед яких – міська лікарня, ДЮСШ, ЦДЮТ, музична школа, ЦНАП, центр зайнятості знищено повністю.

Наразі всі пошкоджені об’єкти відновлюють. У 287 квартирах відновлено вхідні двері та вітрові вікна в під’їздах (склом та плівкою); проведено роботи з закриття вікон та балконів склом, дошками та плівкою. 

Про це коментарі «Першому житомирському» розповів начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради Олександр Редчиць:

«Найбільшої шкоди Овручу було нанесено внаслідок бомбардувань 6 березня. Близько 2:30 було завдано 3 бомбових ударів по житловому приватному сектору та близько 20:30 нанесено 10 бомбових ударів по житловому району багатоповерхівок.

Одразу під безпосереднім керівництвом Овруцького міського голови Івана Коруда було проведено роботи з ліквідації негативних наслідків бомбардування: в 29 багатоквартирних будинках 19 багатоповерхових будинків, бюджетних установах; в 3 багатоповерхових будинках проведено ремонт покрівлі; надано шифер та відновлено покрівлі в приватних будинках; здійснено прибирання прилеглих територій від уламків; оперативно відновлено електро та газопостачання.

Наразі планово надається допомога мешканцям постраждалих будинків для заміни плівки на скло у вікнах та балконах.

Роботи з ліквідації наслідків виконано спільними зусиллями працівників Овруцької міської ради, старостинських округів, комунальних підприємств, лісових господарств, ДСНС, Овруцького РЕМ, Овруцького УЕГГ та громадськості».

Наразі в місті продовжують ліквідовувати наслідки російських бомбардувань.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here