Головна Війна В Україні можуть продовжити мобілізацію й після 24 травня

В Україні можуть продовжити мобілізацію й після 24 травня

563
0

Влада може продовжити мобілізацію і після 24 травня (нині вона оголошена на три місяці – з 24 лютого по 24 травня). Це вже залежатиме від обстановки, яка складеться на той період. 

Про це це на брифінгу повідомив начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач. 

Мобілізація була оголошена протягом трьох місяців – з 24 лютого, які скоро мають спливти, але це не значить, що вона може закінчитися.

Все буде залежати від обстановки, яка складеться на той період (24 травня — ред.). Якщо буде потрібно, далі будемо поповнювати ряди наших військових частин військовослужбовцями, керівництвом держави у разі необхідності буде прийнято рішення щодо продовження термінів цієї мобілізації. Якщо така потреба буде, будуть продовжуватися бойові дії, однозначно буде потреба поповнення фахівцями військовими наших частин. Тому керівництвом, думаю, буде продовжена мобілізація після 24 травня”.

Як відомо, мобілізація нині проходить вже значно меншими темпами, адже вже набрали потрібну кількість чоловіків. 

“Мобілізація продовжується вже значно меншими темпами, тому що в кінці лютого – на початку березня більшою мірою була укомплектована бойова компонента як ЗСУ, так інших складових сил оборони. Зараз ми проводимо доукомплектування, поповнення військових частин людьми, які потрібно доукомплектовані. Темпи набагато нижчі, але йде за планом”, – сказав Горбач.

Також він додав, що повістки можуть вручати й на блокпостах чи на вулицях, якщо військовозобов’язаний ухиляється від служби. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here