Home Війна Військові та цивільні будуть позбавлені допомоги, – «Українська команда» вимагає не відкласти,...

Військові та цивільні будуть позбавлені допомоги, – «Українська команда» вимагає не відкласти, а скасувати постанову Кабміну 953 ®

517

Волонтерський штаб «Українська команда» звернувся до Кабінету міністрів з вимогою скасувати постанову №953, якою вводиться новий порядок пропуску через кордон та розподілу гуманітарної допомоги. Цей порядок унеможливить постачання гумдопомоги для військових та переселенців, заявляють волонтери.

«Ми, волонтери «Української команди», вимагаємо від Кабінету міністрів не відтермінувати, а скасувати постанову №953 від 5 вересня 2023 року «Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану». Цей документ унеможливлює отримання гуманітарної допомоги від іноземних партнерів і спричинить колапс волонтерської діяльності. Кожен пункт цього Порядку – це чергове коло бюрократичного пекла, які тепер доведеться долати усім волонтерам України», – йдеться у зверненні «Української команди».

Після введення в дію нового «Порядку пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану» мільйони простих українців та військових будуть позбавлені необхідної вчасної допомоги, наголошують у волонтерському штабі.

«Замість допомоги волонтери будуть змушені переконувати західні благодійні фонди, щоб вони виконували надмірні урядові вимоги щодо ввезення гуманітарних вантажів. Закликаємо уряд скасувати постанову №953, яка паралізує волонтерський рух в країні! Бюрократією Перемогу не здобудеш» – підкреслили в «Українській команді».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here