Home Війна Військовий із 30-тки розповів про «прочухани» оркам та підтримку бійців із «Азова»

Військовий із 30-тки розповів про «прочухани» оркам та підтримку бійців із «Азова»

398

“Я хотів захищати спокій нашого народу”: військовий про службу

Сергій отримав повістку ще 23 лютого, а 25 мав бути в Маріуполі. Але через повномасштабне вторгнення ситуація змінилася. Спочатку був добровольцем, потім контрактником, після цього став мобілізованим. 

Про це пише 30 механізована бригада імені. Князя Константина Острозького. 

Йому 29 років. Родом з Рівного. Живе в Вишгороді. На війні з 2014 року. Починав службу з добробату, адже для ЗСУ був непридатний.

Я хотів захищати спокій нашого народу. В ЗСУ не брали за станом здоров’я. «Обмежено придатний» з вуст медика який давав заключення, різонуло серце. В мене ж звичайна алергія”,- говорить військовий. 

Минулі 3 роки Сергій служив в «Азові». Потім звільнився. Був упевнений, що відпочине та повернеться до служби, до захисту України. В родині захисника воювали всі. Жодного чоловіка не було, який би не відстоював власну країну.

Варто зазначити, що перед повномасштабним вторгненням до центрів комплектування пішли тисячі людей. На відміну від попередніх років, РТЦК та СП досить швидко опрацювали велику кількість документів і особових справ мобілізованих. Мою також. Я мав багато причин йти служити. Патріотичні та професійні мотиви”, – ділиться чоловік.

Розпочався мінометний обстріл на передових позиціях бригади. Всі притихли і рахували так звані «виходи» та «приходи». Для піхотинців це звична справа, але все ж хвилювання завжди присутнє, адже ворог підступний. 

Військовий підтримує зв’язок з хлопцями та командиром підрозділу, в якому служив раніше. Переймається їх долею. Каже, що спілкується і з тими, хто в цей момент героїчно боронить Маріуполь, і з тими, хто повертається з різних країн, щоб разом дати прочухана ворогу.  Посилаючись на досвід у війську, каже, що багато змінилося на краще за роки війни. Військо стало якісно використовувати ресурси на ключових напрямках. Розумно і правильно підходимо до задачі оборони, маємо розумних командирів які всебічно мислять.  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here