Головна Війна Волонтерський штаб відправив на передову військове спорядження, тепловізори та аптечки, – Палатний

Волонтерський штаб відправив на передову військове спорядження, тепловізори та аптечки, – Палатний

94
0

Волонтерський штаб відправив на Схід та Південь України декілька важливих вантажів, на які чекають українські захисники. Про це повідомив керівник волонтерського штабу Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook. 

«Тернопільска команда отримала допомогу з Канади: військове спорядження, хірургічне обладнання для медиків, ліки, спальні мішки, наплічники та бойовий одяг для військових. Вантаж вже доставляють в Одесу та Миколаїв. Дніпровська команда на чолі з Віталієм Жеганським придбала навігатори, тепловізори, каски кевларові, тактичні окуляри, біноклі, фонарики, форму, взуття для розвідників у Луганській області», – розповів Артур Палатний.

Він також зазначив, що Київська команда разом з Орестом Криштафовичем відправила на Схід аптечки в повному укомплектуванні фонду «PEACE FOR THE FUTURE» та гуманітарну допомогу. Також необхідні речі передали частинам ЗСУ Львівська та Вінницька команди волонтерів. 

Артур Палатний повідомив, що вінницькі волонтери продовжують опікуватися біженцями і збирають для них сезонні речі та продукти харчування.

«Уже третій місяць наша Вінницька команда, Геннадій Ткачук та Людмила Станіславенко забезпечують центр біженців. Сотні сімей звернулись по допомогу, і кожному з них було підібрано зручний одяг, сезонне взуття та надано набір продуктів за потреби. Якщо ви також хочете допомогти, приносьте сезонні речі у гарному стані. Також є потреба у продуктах харчування», – повідомив керівник волонтерського штабу «Українська команда».

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here