Головна vlada Якщо ми дозволимо путіну перемогти в Україні, результати будуть руйнівними для світу,...

Якщо ми дозволимо путіну перемогти в Україні, результати будуть руйнівними для світу, – Кличко на саміті НАТО

208
0

У разі перемоги путіна, наслідки будуть руйнівними для демократичного світу, тому потрібна максимальна підтримка України зброєю. Про це Віталій Кличко заявив на саміті НАТО під час панельної дискусії «Погляд з Києва». 

«Якщо ми дозволимо путіну перемогти в Україні, результати будуть жахливими не тільки для нашої країни. Вони будуть також руйнівними і для НАТО та демократичного світу. Це потрібно розуміти. Я хотів би ще раз підкреслити, що сьогодні – час діяти. Надавати Україні допомогу. Найголовніше – високоякісною ефективною зброєю. Але також важлива допомога економічна, з кібербезпеки та інформаційна», – сказав Віталій Кличко під час дискусії на саміті НАТО в Мадриді.

Він зазначив, що пакет допомоги, який НАТО ухвалила для України, – важлива підтримка для нашої держави і сигнал про подальшу співпрацю та перспективу розвитку відносин з Альянсом.

Кличко підкреслив, що визначення росії найбільшою загрозою безпеці, миру та стабільності в євроатлантичному регіоні в новій стратегічній концепції Альянсу є об‘єктивним.

Також відбулися зустрічі братів Кличків з Президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн, Президентом Польщі Анджеєм Дудою, прем‘єр-міністром Канади Джастіном Трюдо та канцлером Австрії Карлом Нехаммером.

Нагадаємо, з 28 по 30 червня у Мадриді відбувається саміт НАТО.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here