Home Війна З росії в Україну відправляюють «металолом» 50-60 років виробництва

З росії в Україну відправляюють «металолом» 50-60 років виробництва

331

У росії закінчилася сучана техінка, адже наші військові її розбили. Керівництву кремля байдуже, на чому будуть воювати окупавнти – головне, щоб їхали в бій. 

Про це пише Гур Міноборони України:

Втративши під час війни в Україні значну частину свого військово-технічного потенціалу, росіяни вже змушені постачати в підрозділи, які зазнали непоправних втрат, техніку та озброєння 50-60 років виробництва. Проте, така ситуація не бентежить керівництво кремля, йому байдуже скільки та на чому відправляти “гарматне м’ясо” у бій за майбутнє “руського мира”. Завжди знайдеться щось, що ржавіє десятиліттями на складах та що не захотіли свого часу закуповувати навіть країни третього світу”, -йдеться в повідомленні. 

Зі складів довгострокового зберігання техніку, в більшості, навіть не можуть доставити до підрозділів. Проте, військових змушують її приймати та доповідати командуванню про повну укомплектованість та забезпечення бойових частин. 

Протягом квітня з баз зберігання рф знято: 

18 САУ “Мста-С” з арсеналу ракетно-артилерійського озброєння Східного ВО (Уссурійськ, Приморський край);

28 САУ “Акація” з 94 арсеналу ГРАУ (Омськ);

15 САУ “Мста-С”, 5 САУ “Акація” та 20 САУ “Гвоздика” з арсеналу комплексного зберігання РАО (Гагаринський, Свердловська обл.);

15 РСЗВ “Ураган” та 11 ТРК “Точка-У” зі 109 арсеналу ГРАУ (Батарейна, Іркутська обл.).

Тепер проржавіле та гниле військове-технічне відлуння кремлівського “великого прошлого” стає основою російського “настоящего”. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here