Home Війна За фактом побиття солдата у навчальному центрі в Житомирі розпочали службове розслідування

За фактом побиття солдата у навчальному центрі в Житомирі розпочали службове розслідування

630

Службове розслідування за фактом побиття солдата-строковика лейтенантом Вітусевичем ДБР, Служба військового правопорядку та контррозвідка розпочали службове розслідування.

Про це повідомили в 190 навчальному центрі, що розташований у Гуйві:

«Командування частини вдячне всім, хто переслав інформацію, яка стосується інциденту, що трапився в одному з підрозділів. 

Ми розділяємо обурення щодо виявленого факту. Вже розпочато службове розслідування, до якого долучені всі компетентні структури: Служба Військового правопорядку, контррозвідка, Державне бюро розслідувань тощо».

У центрі запевнили, що «винуватці однозначно понесуть суворе покарання». За результатами розслідування буде прийнято відповідні рішення. 

Також додали, що фігуранти інциденту відсторонені від виконання службових обов’язків до кінця розслідування.

Нагадаємо, лейтенант Вітусевич бив солдата ногами. Після того, як відео швидко поширилося мережами, він записав відео-виправдання, де зазначив, що причина побиття – вживання солдатом алкоголю. Натомість ця інформація не підтведжена. Солдати навчального центру повідомляють, що побитий строковик не вживав алкоголь, а такі випадки в установі – не вперше і замовчуються. 

Крім того, аналогічні випадки із більш серйозними наслідками, за нашими джерелами, траплялися і в 199-му навчальному центрі, що в Житомирі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here