Home Війна Загинув у лікарні та після поранення: у Житомирі ще два загиблі молоді...

Загинув у лікарні та після поранення: у Житомирі ще два загиблі молоді Герої

260
0

Житомир прощається ще з двома молодими Героями – Богданом Кидисюком та Олегом Сладковським. Їм навіки по 32 та 31 років. Обидва загинула після поранень на сході країни.

Про це інформує мерія.

Кидисюк Богдан Миколайович (07.08.1990 — 28.04.2023) народився у Житомирі. Закінчивши ЗОШ №19, вступив до Житомирського медичного Інституту, опанував дві спеціальності. Працював у сфері приватного медичного бізнесу.

Активно займався волонтерством. З лютого 2023 — у лавах ДШВ ЗСУ. Мав поранення. Після лікувань повертався у стрій. Загинув на сході.

Сладковський Олег Юрійович (10.06.1991 — 29.04.2023) народився у Житомирі, закінчив ЗОШ №16, випускник Житомирського технологічного коледжу. Проходив строкову службу в ЗСУ, здобув вищу освіту в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова. Працював за цивільними спеціальностями, в торгівлі.

Із початком повномасштабної агресії рф в Україні — добровільно став на захист України. Захищав Батьківщину від російських окупантів на східному напрямку, де в бою зазнав важкого поранення.

Загинув, будучи на лікуванні після поранення.

Світла пам’ять Героям!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here