Головна Війна Житомир передасть Херсону 80 мотопомп та 1 мільйон гривень

Житомир передасть Херсону 80 мотопомп та 1 мільйон гривень

122
0

Сьогодні, 6 червня,вночі росіяни підірвали Каховську ГЕС. Людей евакуйовують з затоплених водою населених пунктів. У Житомирі депутати прийшли на позачергову сесію міської ради, де виділили 1 мільйон гривень для допомоги Херсону. Крім того, благодійні фонди відправляють до Херсону 80 мотопомп.

Про це йшлося на сесії Житомирської міської ради:

“Це, в першу чергу, мотопомпи – малі, великі. Ми знайшли 80 мотопомп, але за нашим законодавством ми не можемо закупити такі речі на себе, бо надзвичайна ситуація не в нас в області. Тому сьогодні ми знайшли благодійні фонди, які роблять проплати і завтра 80 мотопопм від Житомира вже будуть у Херсоні. Їх ми передамо підтопленим громадам, які їх потребують. Також у нас на водоканалі є насос великої потужності – ми купляли його, щоб перекачувати воду і поповнювати водосховище. Він у нас поки не використовується, тому ми на певний час передамо його Херсону. Там складна ситуація навіть із підтопленням самих об’єктів водоканалу. Цей насос дозволить перекачувати дві з половиною тисячі кубів води за годину“, – розповів міський голова.

Також Херсону завтра поїдуть допомагати бригади водоканалу. Бізнес просять допомогти з гумовими човнами.

“Є велика потреба в гумових човнах, ми обдзвонили всі торгові мережі. Складно знайти ці човни, і ми знову ж таки не можемо купити їх за гроші міської ради, тому прохання до нашого бізнесу – допомогти купити. Бо багато є сіл, які повністю відрізані, там затоплені дороги. Навіть для евакуації потрібні ті ж човни. Зі свого боку, ми виділяємо субвенцію військовим адміністраціям області і міста в розмірі один мільйон, щоб вони на місці без тендерів швидко закупити необхідні речі“, – додав Сухомлин.

Сухомлин додав, що Херсону будуть допомагати надалі, але вже після того, як сформують списки конкретніших потреб.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here