Home Війна Житомирщина: 20-річний військовий два дні йшов до Малина з кулею в серці

Житомирщина: 20-річний військовий два дні йшов до Малина з кулею в серці

885

20-річний військовий Володимир Гордієнко зумів втекти з полону після допитів та тортур.

Військовий на Житомирщині під час обстрілу окупантами авто отримав поранення в серце. Боєць всього лише  перемотувавшись звичайною футболкою, без їжі та води йшов лісом два дні до Малинської лікарні разом з побратимом. Після втечі з полону, блукання лісами, воїн звернувся до жителя, який, власне, і посадив його в машину, довіз до «бетонки», звідки його забрали бусом у лікарню.

Про це пише МОЗ:

Хірурги медичного закладу врятували життя 20-річного українського воїна Володимира Гордієнка. Хлопцю дивом вдалося втекти з російського полону та вціліти після допитів, тортур та обстрілу окупантами авто, на якому він рятувався зі своїм побратимом. Два дні Володимир лісом добирався до своїх. Як стане відомо пізніше, він ішов із кулею в серці і пневмогемотораксом. І дійшов”. 

Першу медичну допомогу Володимирові надавали в Малині та потім його доправили до Житомирської обласної лікарні, де після обстеження виявили, що в області серця у воїна є сторонній предмет.

Хлопця направили до Центру інноваційної кардіохірургії на базі лікарні «Феофанія».Тут, після дообстеження, лікарі виявили, що в стінці лівого шлуночка, за півтора міліметра від порожнини серця знаходиться уламок.

Таке поранення могло призвести до наскрізного отвору у серці, або ж уламок міг мігрувати та спровокувати інсульт чи втрату кінцівки”. 

Операція тривала 5 годин та пройшла успішно. Проте вже на наступний день вояка — ходив.

“Складна операція тривала 5 годин та пройшла успішно. Лікарі оперували на працюючому серці за допомогою спеціальних стабілізаторів. За декілька годин після оперативного втручання Володимир вже розмовляв, а на наступний день – ходив. Напередодні свого дня народження Володимир був виписаний із лікарні, але і досі перебуває на зв’язку зі своїми лікарями”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here