Головна Війна Житомирська спецпрокуратура допомогла повернути прикордонникам понад 2,8 млн грн

Житомирська спецпрокуратура допомогла повернути прикордонникам понад 2,8 млн грн

255
0

Житомирською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону забезпечено примусове виконання рішення господарського суду м. Києва в інтересах держави в особі Адміністрації Державної прикордонної служби України, – повідомили у пресслужбі спецпрокуратури.

У перші дні повномасштабної війни одна з військових частин ДПСУ уклала договір з комерційним підприємством на закупівлю бензину для транспорту прикордонників. Всупереч закону постачальник до ціни закупівлі включив податок на додану вартість, при тому, що на той час Урядом України запроваджено нульову ставку такого податку при закупівлі пально-мастильних матеріалів для потреб військових формувань. Таким чином, військова частина зайво сплатила 2 млн 360 тис грн бюджетних коштів.

Житомирська спеціалізована прокуратура пред’явила постачальнику позов в інтересах держави про стягнення безпідставно отриманих коштів та інфляційних втрат, які були набуті в період користування ними (понад 6 місяців).

Таким чином, за рішенням з суду, з рахунків підприємства-боржника було стягнуто на користь держави та повернуто прикордонникам понад 2,8 млн грн.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here