Житомирський волонтерський штаб «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА» доставив пікап з причепом та тонну допомоги ЗСУ

284
0

Команда Житомирського волонтерського штабу «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА» відвезла пікап «Nissan Navara» з причепом та тонну допомоги військовим на Схід.

«Пташка вже у вовків! Наші захисники потребували потужне авто, яке допоможе оперативно виконувати бойові завдання та наближатиме нашу Перемогу! Вдячний хлопцям, які змогли швидко привезти машину. І окрема подяка за якісний техогляд Ігору Ящуку. Тепер впевнений не тільки у комфорті, а й справності та надійності пташки»,— розповів Ігор Гундич, керівник Житомирського волонтерського штабу «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА».

Крім того, волонтери завантажили автівку тонною корисного вантажу — військовими наметами, компасами, тушонкою, овочами та іншою їжею й речами.  

«Дякую всім, хто допоміг наповнити автомобіль і причеп смаколиками: депутатці обласної ради Олесі Грабовській та громаді с.Чернівці, моєму брату Олександру Гундичу та дівчатам Іванопільського ДНЗ «Віночок». Віримо в ЗСУ і продовжуємо допомагати нашим хоробрим захисникам», — зазначив Ігор Гундич. 

Нагадаємо, 2 тижні тому керівник Житомирського волонтерського штабу «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА» Ігор Гундич завіз військовим на Схід дрон та 7 тонн допомоги у вигляді медикаментів, їжі та побутової техніки.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here