Home Війна Житомирянка в “Однокласниках” закликала берегти Путіна: СБУ викрила ще 4 колаборантів

Житомирянка в “Однокласниках” закликала берегти Путіна: СБУ викрила ще 4 колаборантів

251

Ще 4 колаборантів, які публічно поширювали антиукраїнські меседжі, викрила СБУ в Житомирській області. Із “новеньких” ворожих прибічників – двоє коростенців, у тому числі працівник “Укрзалізниці”, житомирянка та безробітний із Житомирського району.

Зокрема, житомирянка в “Однокласниках” закликала “берегти Путіна і Росію”, а проєвропейський вектор України називала помилковим.

“Активно підтримував повномасштабне збройне вторгнення країни-агресорки в Україну паламар одного із храмів УПЦ (МП) на Коростенщині. На адміністрованій сторінці у соцмережі «Однокласники»  чоловік неодноразово розміщував маніпулятивні дописи та інтерв’ю псевдоекспертів, на яких активно спирається кремлівська пропаганда.

Наративи ворожої пропаганди поширював у забороненій соцмережі ще один коростенець – працівник укрзалізниці. Чоловік виправдовував збройну агресію рф та стверджував, що напад став нібито відповіддю росії на «злочини проти мирного населення Донбасу»”, – повідомили в СБУ.

Ще один безробітний житель Житомирського району віддавна не приховував свого захоплення політичним керівництвом країни-агресора та його діями. Не втримався він і від публічної «просвітницької роботи» серед своїх сусідів – у підтримку окупації вояками рф території України.

Чоловік агітував за відродження срср, у якому нібито краще і веселіше усім жилося та за що потрібно «дякувати» виключно москві.

Нині колаборантам повідомлено про підозру.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here