Home Війна ЗМІ: Пригожин може бути у білоруському таборі з “вагнерівцями”

ЗМІ: Пригожин може бути у білоруському таборі з “вагнерівцями”

196

Фото Пригожина у спідньому нібито в таборі, схожому на той, що розгорнули для “вагнерівців” у Білорусі з’явилося 14 липня у ЗМІ.

Про це інформує УП з посиланням на моніторингову групу “Беларускі Гаюн”.

На фото – людина, схожа на Пригодина, яка сидить у спідній білизні на ліжку в наметі. 

“Беларускі Гаюн” повідомляє, що канал, який першим опублікував цю фотографію об 11:52, спочатку написав, що фото з’явилося в одному з чатів і “в метаданих оригінального фото дата зйомки 12 червня 7.24 ранку”. Однак пізніше пост був відредагований і червень змінився на липень. 

 “Припустимо, що це фото дійсно було зроблено 12 липня о 7:24, і в такому разі Євген Пригожин дійсно був у таборі під Осиповичами, а точніше він там ночував.

Дивіться, 11 липня ми писали, що борт Євгена Пригожина в 3-й раз прилетів до Білорусі. Він приземлився в Мачулищах о 19:40. Далі, о 20:05 з аеродрому “Мачулищі” в район Осиповичів вилетіли 2 вертольоти: Мі-24 і Мі-8 ВПС РБ. 

Наступного дня, 12 липня, в район Осиповичів із Мачулищ знову літали гелікоптери Мі-24 і Мі-8 ВПС РБ, які повернулися до Мачулищ о 14:27 і 14:30. І головне, через 2 години і 20 хвилин із Мачулищ до РФ, а точніше до Санкт-Петербурга, полетів борт Пригожина”, – повідомив Гаюн.

Нагадаємо, у Білорусі розгорнули наметові табори для 8 тис. “вагнерівців”. Від району Осиповичів, де розташовані табори до кордону з Житомирською областю 250 км.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here